Testovacie centrum ROBFin – horúce novinky 2018

Naše testovacie centrum nafukovacích člnov ROBFin na rieke Hron (www.splavujhron.sk) v závere sezóny 2018 pripravilo niekoľko noviniek na testovanie. Je to najmä dlho očakávaný PackRaft, malé expedičné plavidlo. Písali sme o ňom v predošlom článku TU.

PackRaft
Toto malé, a veríme že v budúcnosti obľúbené plavidlo cestovateľov, nájdete v našom testovacom centre na rieke Hron (www.splavujhron.sk) do 15. septembra. Sériová výroba sa ešte len spúšťa, predpokladáme teda, že maloobchodný predaj stihneme až v budúcej sezóne. Stále prebieha vývoj. PackRaft sa bude robiť v troch veľkostiach: M, L a XL. U nás testujeme veľkosť M, určenú pre vodákov s hmotnosťou 75 kg.

Testovací splav na trase Nemecká – Mlynčok stojí 20,- € a po Šalkovú 30,- €. V cene je plávacia vesta, súdok na veci a doprava späť do motorestu Nemecká, kde máme vodácku základňu.


Odľahčené kánoe Yukon
Zaujímavou novinkou je na prvý pohľad normálne kánoe Yukon, avšak vyrobené z odľahčeného materiálu. Výrobcovi sa podarilo znížiť hmotnosť z pôvodných 24 kg na 18 kg. Možno si poviete že 6 kg hore dole. No ale napríklad taký RYANAIR vám do lietadla zoberie batožinu o hmotnosti max. 20 kg. S normálnym Yukonom u nich nepochodíte. 

Toto odľahčené kánoe Yukon je u nás už od začiatku sezóny, denne je na vode a stále vyzerá ako nové. Príďte si ho pozrieť a poťažkať. Ak za vodáctvom cestujete letecky, je to pre vás jedinečná možnosť ako sa vo svete plaviť na kvalitnej lodi len za cenu priplatenej batožiny.

Seriózny záujemca môže toto kánoe získať 15. septembra za super cenu 590,- € (farba zelená)

Odľahčené kánoe Yukon sa vyrába iba na objednávku. Výroba môže trvať aj dva mesiace.


SUP
Móda pádlovať postojačky je vo svete už nejaké desaťročie. ROBFin začal s výrobou SUP pred pár rokmi, ale po záplave lacných supermarketových fejkov sme s predajom moc netlačili na pílu. Dnešný spotrebiteľ už vie oceniť kvalitu, a ak to teda so SUPom myslíte vážne a zvažujete kúpu kvalitného športového náradia s dlhšou životnosťou, príďte na testovaciu jazdu. V našom testovacom centre nájdete SUP LAKE 10 a SUP RIVER 15. Obe držíme skladom v našom e-shope www.mana-shop.sk.

Testovací splav z našej základne v motoreste Nemecká po Mlynčok (10 km) stojí 15,- €. V cene je aj plávacia vesta, malý súdok na telefón a doprava späť do motorestu.

ROBFin SUP RIVER 15

Všetky produkty ROBFin sú vyrábané s dôrazom na kvalitu, dlhoročnú životnosť a hlavne s vynikajúcimi jazdnými vlastnosťami. ROBFin vyrábajú vodáci vodákom.

www.robfin.sk