Pozvánka na splav Hrona 2020 alebo čo nového na Hrone

Milí rekreanti! Vodácka sezóna 2020 už klope na dvere a každý rok, koncom mája, otvorí svoje brány aj naša požičovňa lodí. V nastávajúcej sezóne sme pristúpili k niektorým organizačným zmenám. Veríme, že budú prínosom pre rozvoj cestovného ruchu v regióne.  O aké zmeny teda ide?

Nazvime tieto zmeny „Generačná výmena“. Práca v požičovni lodí je totiž typická študentská prázdninová práca a preto u nás pracujú len VŠ študenti.  Nabrali sme odvahu a zverili sme im aj viac právomocí v samotnej organizácii splavov a komunikácii so zákazníkom. Ako to ale chodí, mladí majú o všetkom iné predstavy a pripravili pre vás tieto prekvapenia:

  • rezervácia jednodenných a putovných splavov je možná len elektronicky, na www.splavujhron.sk Dôvod je prostý. Ten systém, zavedený v roku 1999, že sa zavolalo Monike a tá si to zapísala do notesu už v roku 2020 nemôže fungovať. Je nová, online doba a ani my sme sa moderným technológiám neubránili. 
  • poobedné splavy sa rezervujú telefonicky, priamo u personálu, a to len za týchto podmienok: https://splav-hrona.sk/splav-hrona/poobedny/
  • ostatné splavy, firemné, školské, mládežnícke a hlavne luxusné má stále na starosti Monika na vodactvo@gmail.com. Viac info tu: https://splav-hrona.sk/objednavka/

Ďalšou, veľmi dôležitou zmenou je spôsob organizácie a trasy.

  • cena pre jednodenné a viacdenné putovné splavy sa neurčuje za osobu, ale za loď a danú trasu. Cena je vždy konečná, vrátane komplet vercajchu na vodu a dopravy všetkých účastníkov po splave späť do Nemeckej.
  • cena pre jednodenné a viacdenné putovné splavy sa mení podľa termínu a obsadenosti. Platí sa za jednotlivú loď na vybranej trase. Aktuálnu cenu zistíte na našom rezervačnom systéme www.splavujhron.sk
  • zvýhodnili sme trasu z Nemeckej po Mlynčok. Je to ten najkrajší úsek Hrona a mnohí tam aj tak končili. 

Od roku 1999, kedy sme s požičovňou lodí na Hrone začínali, sme obslúžili doslova tisícky rekreantov. Prešli sme si rôznymi zmenami, úspechmi aj neúspechmi. Uvidíme teda, ako tú generačnú výmenu tzv. Kindermenežment zvládne. Pre istotu bude stále jedným očkom situáciu kontrolovať aj Krízový menežment. 

Všetko podstatné nájdete na našom webe www.splav-hrona.sk

Boat4u – team