Nepál a India v pohode

Prvý čisto poznávací zájazd CK Sancho Tour do našej najobľúbenejšej cestovateľskej destinácie – do Nepálu spojený aj s kratšou návštevou Indie. Odložíme ťažké turistické topánky, horolezecké mačky a expedičné stany a pôjdeme spoznávať najkrajšie zákutia a bohatú históriu tejto zaujímavej krajiny pod Himalájami naľahko, len s fotoaparátom a fľašou vody.

Obdivovať budeme zaujímavé a krásne hinduistické a budhistické chrámy, prechádzať sa budeme po hlavných námestiach troch bývalých kráľovských miest, Káthmandú, Patanu a Bhaktapuru, spravíme si výlet do džungle NP Chitwan a kto má záujem o mrazivý dotyk Himalájí môže si fakultatívne odletieť vyhliadkovým lietadielkom k najvyššej hore tejto planéty, k majestátnemu M. Everestu.

Následne preletíme do Indie kde si pozrieme tie najzaujímavejšie miesta severnej Indie ktoré sa dajú za štyri dni vidieť. Začneme historickými pamiatkami v New Delhi, pokračovať budeme Taj Mahalom v Agre a bývalým hlavným mestom Akbarovej ríše – Fatephur Sikri, nazývaným aj mestom duchov a našu návštevu tejto najpestrejšej a najrozporuplnejšej krajiny sveta ukončíme v Zlatom chráme v Amritsare.

15 dní | 10.3. – 24.3. 2015

  • last minute zľava 200 EUR /100 EUR
  • garantovaný odchod!!!
  • posledné 4 miesta!!!

Link na zájazd: http://www.sanchotour.sk/nepal-komfortne-2/