Plávacia vesta K-TOUR Hiko [PR]

Český výrobca vodáckeho oblečenia HIKO prichádza na rok 2015 s novou plávacou vestou K-TOUR. Ide o jednoduchú, cenovo dostupnú a všestranne použiteľnú vestu určenú na vodnú turistiku.

Jej najväčšou prednosťou je rozmerová flexibilita, preto je vhodná pre vodácke kluby alebo požičovne. Skrátka všade tam, kde sa predpokladá používanie vesty viacerými osobami. Individualisti siahnu isto po plávacích vestách vyššej rady, ale pre nenáročných bude plávacia vesta K-TOUR dostatočnou zárukou bezpečnosti počas splavu Hrona, Váhu alebo Malého Dunaja. Dobre poslúži i zodpovedným rybárom loviacim z loďky na rozľahlejších vodných plochách. Vesta je športového strihu, má nastaviteľné ramená, ľahké zapínanie na zips so sťahovacím popruhom po celom obvode tela a so sťahovacím popruhom na páse. Veľmi jednoduchá manipulácia. K-TOUR je pohodlná vesta neobmedzujúca v pohybe, jednoducho sa oblieka a vyzliekanie vďaka zipsu. Nastaviteľné ramená umožnia správne dotiahnutie hornej časti plávacej vesty tak, aby dobre sedela na tele a nebránila v pohybe. Táto vesta je vyrobená v súlade s novou Európskou normou ISO 12402-5.

50 ks plávacej vesty K-TOUR sme zaradili aj do výbavy našej požičovne lodí na Hrone Boat4u.

Plávaciu vestu K-TOUR zakúpite na www.mana-shop.sk

Farba: modrá, červená
Rozmer: XS, S/M, L/XL, XXL
Min. výtlak [N/kg]: XS – 50/35, S/M – 60/60, L/XL – 70/90, XXL – 70/80+
Materiál: 50% PE, 50% PES

Velkostna tabulka K-TOUR Hiko

HODNOTENIE:
Za výrobcom odporučenú cenu 45,- € získate kvalitnú značkovú vestu s výtlakom min 70N, čo stačí pre bezpečnú plavbu pri vodnej turistike na riekach alebo pri plavbe po vodných nádržiach a morskom pobreží. Sťahovacie popruhy sú tak dômyselne navrhnuté, že aj vestu väčších rozmerov posťahujete na drobnejšiu ženskú alebo juniorskú postavu. Zips by už nemal byť kritickým miestom, ako to kedysi bývalo, pretože výrobca použil to najlepšie, a to značkový YKK zips určený do vlhkého prostredia. Na fotkách možno nebudete vyzerať ako majster sveta, ale plávacia vesta K-TOUR určite splní svoj účel. Navyše v rokmi overenej kvalite HIKO.

www.mana-shop.sk