Prázdniny s pádlom v ruke – pozvánka na splav Hrona [PR]

Už šestnástu letnú sezónu širokej turistickej a vodáckej verejnosti poskytujeme kompletné služby spojené so splavom Hrona. Úspešne sme ukončili obdobie školských výletov a vstupujeme do obdobia letných prázdnin. Čo sa zmenilo oproti minulosti a čo sme pre vás pripravili mi poskytovatelia služieb v cestovnom ruchu zhrniem v nasledujúcich riadkoch. Najprv dovoľte malé ohliadnutie za sezónou školských výletov.

Konečne sa prelomila bariéra predsudkov a mnohé školi zaradili splav Hrona do vzdelávacieho programu. To všetko vďaka obetavým pedagógom nebojacim sa vystrčiť hlavu z davu. Počas celého júna sa nám striedali školské výlety jeden za druhým a spokojná mládež si odnášala zážitky ktoré patria k mladosti. S ubytovaním a večernou zábavou, prípadnou grilovačkou na penzióne Hradisko sa nám podarilo vytvoriť produkt ako šití na mieru pre školské kolektívy.

Našu ponuku školských výletov nájdete na Školský výlet a splav Hrona

NOVINKY 2015
Do našej výbavy pribudlo niekoľko nových raftov HOBIT, nafukovacie kánoe Yukon (nafukovacie člny od českého výrobcu ROBFin) a pár nových plasťákov Vydra. Všetko osvedčené plavidlá nie len na slovenských riekach. Každoročne investujeme aj do nových plávacích viest. Našim najobľúbenejším modelom je plávacia vesta K-TOUR od Hika (www.mana-shop.sk/Plavacia-vesta-K-TOUR-HIKO).

Opäť sme sa vrátili k predaju suvenírov, najmä tričiek zo splavu Hrona. Pribudli dnes tak žiadané magnetky a samolepky.

DOPRAVA
Dôležitou súčasťou splavu je logistika, doprava osôb a materiálu po splave. Právom sme hrdý na bezkonkurenčne najflexibilnejšiu dopravu. Stane sa sem-tam že si niekto vitiahne čierneho Petra a po splave čaká v krčme. Väčšina rekreantov sa však ani nestihne spamätať a už pije pivko v Nemeckej na terase motorestu. Dopravu zabezpečujeme deväťmiestnimi mikrobusmi Renault Master, VW Caravelle a staručkým Ford Transitom.

doprava transit

Náš starý Ford Transit. Furt ide.

UBYTOVANIE A STRAVOVANIE
Jedna z dôležitých súčastí poskytovania služieb v cestovnom ruchu je gastronómia. Toto zabezbečujeme v motoreste Nemecká a v blízkom penzióne Hradisko. Obe zariadenia sú prevádzkované jedným majiteľom ktorý neustále investuje značné prostriedky do renovácie, výstavby a zlepšovania stravovacích a ubytovacích služieb. V motoreste Nemecká pribudlo nová vonkajšia terasa, stavia sa detské ihrisko. V penzióne Hradisko okrem dookola sa opakujúcich renovácii izieb pribudlo vnútorné a vonkajšie wellnes centrum. Sauna, horúce kade, odpočiváreň… Príďte sa pozrieť, neobanujete.

www.motorestnemecka.sk
www.penzionhradisko.sk | www.facebook.com/hradiskonemecka

Poskytovanie služieb v cestovnom ruchu je ako dve spojené nádoby. Aké sú služby, taký sú i zákazníci a naopak. Nám v posledných rokoch prichádzajú na splav len dobrý zákazníci čo nás zaväzuje k neustálemu skvalitňovaniu a rozširovaniu nami poskytovaných služieb.

Na Vašu návštevu sa teší celí náš pracovný team z motorestu Nemecká, penziónu Hradisko a požičovne lodí Boat4u. Prajeme veselé a slnečné leto.

www.splav-hrona.sk

P.S. Čekujte náš fejzbúčik na https://www.facebook.com/splavhrona. Denne niečo nové zo splavu Hrona.

- Mapa stránky -