COUNTRY ŠTERUSY 2013

Pozývame vás na už 15. ročník festivalu COUNTRY ŠTERUSY 2013, ktorý sa každoročne v novembri poriada v kultúrnom dome v malej obci Šterusy. Ako každý rok aj teraz čaká návštevníkov príjemné štýlovo vyzdobené prostredie a skvelý program. Organizátori, ktorými sú záujmové združenie CHAOTIC za pomoci domácej kapely NEZNÁMI zostavili tohtoročný program prevažne zo spriatelených kapiel, ktoré tu ešte neúčinkovali a s ktorými sa NEZNÁMI počas svojich vystúpení pravidelne stretávajú na rôznych koncertoch a festivaloch.

Od 18.30 hodiny sa na pódiu predstavia kapely spoza rieky Moravy – Pohodáři z Prahy, Podjezd zo Zlína, Gympleři zo Vsetína, domáci Neznámi a prestávky medzi kapelami vyplní tanečná skupina Maryland z Trenčína, ktorá v tomto roku oslavuje 20.rokov od svojho založenia.

Hviezdou večera jubilejného festivalu bude so skvelými pesničkami a vtipmi legendárny IVAN MLÁDEK s jeho Banjo Bandom, ktorého organizátori plánovali pozvať už v minulosti, no teraz prišla tá pravá príležitosť.

Moderátorom večera bude redaktor Slovenského Rozhlasu Martin Jurčo.

COUNTRY ŠTERUSY 2013

Ako každý ročník ani v tomto roku nie je predpredaj vstupeniek a keďže kapacita miest na sedenie nie je veľká tak opäť platí – kto skôr príde, ten si sadne. Preto u nás neplatí rezervácia miest. Kultúrny dom sa otvára o 18.30 hod.

Tešíme sa na vás!

Program od 18.30:

Moderátor: MARTIN JURČO (RTVS)

www.countrysterusy.sk | www.neznami.sk


Udalosť na FB:
https://www.facebook.com/events/661647093865565/
https://www.facebook.com/COUNTRYSTERUSYZväčšiť mapu

 

- Mapa stránky -