CK Anakonda

Anakondatour je cestovná kancelária zameraná na poznávacie zájazdy najmä do Latinskej Ameriky, Afriky a čiastočne aj Európy. Našimi hlavnými cieľmi sú poznanie a zážitok. Naše zájazdy ponúkajú také destinácie, ktoré sú výberom mnohoročnej selekcie toho naj v cieľových krajinách. Podstatné je overená kvalita ponuky, tak aby klient dostal to najlepšie, čo v danej krajine sa za primerané peniaze dosiahnuť dá. Nerobíme hromadné zájazdy. Chceme byť akční, takto sa dá elegantne a s prehľadom stihnúť poznať a zažiť viac. Maximálny počet účastníkov je 12.

Anakonda tour pôsobí na trhu cestovného ruchu od roku 2000 a za ten čas sa stala skúseným organizátorom poznávacích zájazdov do prírodne či historicky cenných končín našej planéty

V každom zájazde je aj bonus – pobyt je okorenený o ,,nepovinné“ adrenalínové vzruchy, ako je tandem paragliding, jazda na koni, rafting a baiking, plavba v indiánskom kanoe, lov anakondy v močiari, potápanie. Okrem toho dostanete niečo naviac – z každej akcie výber zopár stoviek kvalitných fotografií a takmer vždy aj film z našej akcie alebo fotokniha. Dôkazom kvality snímok sú snímky a filmové zostrihy na tomto webe z minulých zájazdov.

Peter “Becko Anakondiero” Ondrejovič, zakladateľ, majiteľ a sprievodca cestovnej kancelárie Anakonda Tour.

www.anakonda.sk

- Mapa stránky -